НОВИНИ

singleNews

Продовжуємо консолідацію партнерів для того, щоб українська ППО стала максимально ефективною – звернення Президента України

Зараз, саме в Україні, на нашій землі, у нашому небі вирішується, чи збережуть свобода й цивілізованість глобальне лідерство у цьому столітті. Вирішується нами, разом з Америкою, разом із Європою, разом з усіма нашими союзниками й партнерами. Дякую всім у світі, хто допомагає!
5/31/2023
singleNews

Нашими успіхами, тиском та «Петріотами» ми відповідатимемо Росії на всі прояви її зла – звернення Президента України

Ніхто інший у світі не застосовує зброю проти зла ефективніше, ніж українці. Немає й не буде альтернативи повному звільненню нашої землі. Немає й не буде альтернативи повному захисту наших цінностей.
5/30/2023
singleNews

Київ та всі наші міста, вся Україна поставить крапку в історії московської деспотії – звернення Президента Володимира Зеленського

За свою історію Київ бачив різні підлості від загарбників. Пережив їх усіх, переживе й рашистів. Жодного з них тут не буде!
5/29/2023
singleNews

Ми продовжимо наші санкційні кроки, на черзі – нові, ще більш масштабні санкційні пакети – звернення Президента України

Сьогодні – ще один наш санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них російські, – які працюють на терор. Загалом 220 компаній і 51 фізична особа. Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії. Підприємства, що обслуговують війну. І особи, через яких відбувається управління цими компаніями.
5/28/2023
singleNews

За цей тиждень маємо значний прогрес і щодо сучасної авіації для України – звернення Президента Володимира Зеленського

Ми зробимо все можливе, все неможливе, щоб пришвидшити постачання в Україну більшої кількості та якості систем ППО – це буквально щоденне питання для роботи з партнерами.
5/27/2023
singleNews

Що більше російських полонених візьмемо, то більше повернемо наших людей – звернення Президента України

Слава всім, хто б’ється заради України! Дякую всім у світі, хто нам допомагає! Кожен день має значення. Що більше зробимо сьогодні, то швидше завершимо війну нашою перемогою. І тільки нашою.
5/26/2023
singleNews

Перший же український F-16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія лише втрачатиме – звернення Президента України

Росія почала цю війну заради поневолення. Це війна колонізатора проти сусідньої нації. Росія навіть краде людей – наших дітей! Тисячі й тисячі… Лише абсолютне зло може красти дітей іншого народу.
5/25/2023
singleNews

Головне завдання нашої держави – саме у зміцненні України та посиленні нашої оборони – звернення Президента Володимира Зеленського

Дякую всім, хто додає Україні сили! Сила нашої держави зараз, сила нашої оборони зараз – це основа сили міжнародного порядку, що заснований на правилах. Разом переможемо!
5/24/2023
singleNews

Щотижня додаємо змісту для України від саміту НАТО у Вільнюсі – звернення Президента Володимира Зеленського

Готуємося до кількох проміжних безпекових заходів у країнах-сусідках – тих, які нас найбільше підтримують. Будуть і нові звернення заради розуміння світом України, заради зміцнення наших звʼязків із партнерами.
5/23/2023
singleNews

У Хіросімі Україна була почесним учасником роботи «Великої сімки», а українська тематика – центральною – звернення Президента Володимира Зеленського

Світ чує нашу позицію. Захист і гарантії безпеки, повернення всіх наших територій, всіх наших людей, справедливість, реалізація нашої формули миру.
5/22/2023